Tisk

O nás

Naše firma vznikla na začátku roku 1993. Zabýváme se dovozem, prodejem, servisem a pronájmem malé stavební mechanizace, ručního nářadí a materiálu spojeného s touto činností.
Zastupujeme na našem trhu řadu výrobců, např. BM2, výrobce teplovzdušných agregátů, tlakových myček, odvlhčovačů vzduchu, průmyslových vysavačů a profesionálních uklízecích strojů, EUROSHATAL, výrobce vibrační, hutnící a řezací techniky jako vibrační desky, pěchy, řezačky asfaltu, diamantové stolové pily, vibrátory do betonu, BELLE Group, výrobce stavebních míchaček, elektrických ručních míchadel, hydraulických agregátů pro silniční bourací kladiva atd., padre-TIREM výrobce sekáčů do bouracích a sekacích kladiv od malých elektrických až po veliká hydraulická kladiva, HAEMMERLIN výrobce stavebních vrátků, lyžinových výtahů, shozů na suť a lešení, WISKEHR´S výrobce stavebních vrátků, PROFITECH výrobce diamantových kotoučů a  diamantového nářadí, TRIPUS výrobce elektrických komponentů do stavebních strojů, zahradní techniky a další.

Neustále se snažíme rozšiřovat svoji nabídku k Vaší spokojenosti a proto jsme v posledních letech zaměřili svojí činnost i na použitou stavební mechanizaci, především hutnící techniku, jako vibrační pěchy, vibrační desky, demoliční benzínová kladiva, řezačky asfaltu atd., kde pořizovací hodnota nových strojů je značná a ne všichni si je mohou dovolit.
Každý použitý stroj nejprve řádně zkontrolujeme, provedeme kompletní servis a až poté ho nabízíme Vám, abyste se strojem mohli okamžitě začít pracovat bez jakéhokoliv omezení. Na tyto stroje poskytujeme 3 měsíce záruku.
Kontakt
Zdeněk Vorlický,
Švábky 2,
180 00 praha 8,
tel./fax: 284 823 348,
mobil: 721 437 529

TOPlist